Mūsu motto: Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat! (T.Rūzvelts) SSS - Sociālās Sfēras Speciālistiem • MC „Izaugsme” JAUNUMI 25.

       
dialogs logo

Mūsu motto: Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat! (T.Rūzvelts)

tool

SSS - Sociālās Sfēras Speciālistiem

• MC „Izaugsme” JAUNUMI
25. februārī no plkst. 13.30 līdz 16.30 centrā „DIA+LOGS” notiks SPECIĀLISTIEM un PACIENTIEM ļoti vērtīga lekcija (krievu valodā) - „Jaunumi HIV/AIDS jomā- testēšanā, ārstēšanā”, kuru vadīs biedrības „Apvienība HIV.lv” valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Molokovskis, kuru gan NVO sektors, gan valsts ierēdņi uzskata par ekspertu HIV/AIDS sfērā, kurš pārzina lietas un māk izklāstīt, pārstāvot patiesi kompetenta pacieta intereses un ar savām zināšanām HIV ārstniecības jautājumos bieži spēj pārsteigt pat speciālistus. Lekcijā apskatāmās tēmas:

mūsdienīgieuzskati par HIV
saikne starp terapiju un infekciozitāti
jaunākās zāles Latvijā un citur Eiropas Savienībā
jauno zāļu izmēģinājumi
HIV ārstēšana perspektīvā līdz 2030. gadam
mūžsenie pacientu maldi

Ieejas maksa – neliels ziedojums 5 eiro apmērā. Lai pieteiktos lekcijai un informētu par vēlmi saņemt dalības Apliecinājumu zvaniet: 67243101

• Ņemot vērā cilvēku pozitīvās atsauksmes, arī šogad aicinām piedalīties akcijā „Sakrāj DIA+LOGS naudiņas trīs, un gaidīs šeit Tevi silta tēja + biskvīts!” Un, proti, no šī gada Februāra līdz Jūnijam, izmantojot kādu no uzskaitītajiem pakalpojumiem:
-) šļirču apmaiņa
-) HIV tests
-) sociālā darbinieka konsultācija
varēs saņemt vienu DIA+LOGS naudiņu („DIA”). Sakrājot trīs „DIA”, tās būs iespējams apmainīt pret karstu tēju ar kādu našķi. Maza, bet jauka dāvaniņa gada aukstajos mēnešos. Būsim priecīgi, ja informēsiet arī savus klientus par šo iespēju.

RUBRIKA: DIA+LOGS dodas pētīt - „Cik liela loma ir seksam Tavā dzīvē?”

I DAĻA

pedas gulta

Sekss jau izsenis tiek postulēts kā viena no mūsu pamatvajadzībām! Tas nodrošinot ne tikai pēcnācību, sniedz apmierinājumu, bet pat iedarbojoties dziednieciski. Mūsdienās sekss ir visur,- viss ir seksīgs, erotisks, uz baudu vērsts. Zināms, ka sekss arī tiek plaši izmantots visa veida mārketinga akcijās- tas faktiski ir uzmanības piesaistīšanas (un līdz ar to produkta - filmas, grāmatas, ēdiena, apģērba, mūzikas u.c. iegādes) garants! Daudzi tabu ir pārskatīti, lauzti, izzuduši. Vai mēs esam kļuvuši par pašu atraisītāko un seksuālāko civilizāciju? Lasīt tālāk

home

@ „DIA+LOGS”

Rīdzinieki var priecāties - turpinām strādāt! Rūpēsimies, lai jūs neapdraud izmētātas šļirces, aicināsim uz HIV bezmaksas testiem, „pieskatīsim” aktīvos lietotājus un piedāvāsim atbalstu tiem, kuru dzīves sarežģījušas HIV/AIDS un atkarību problēmas. Ir noslēgts jauns līgums ar Rīgas Domes Labklājības departamentu par HIV profilakses un psihosociālo pakalpojumu sniegšanu narkotisko vielu lietotājiem un to kontaktpersonām. Prieks, ka pilsētas galvenie saimnieki novērtē mūsu darbu un apzinās tā nepieciešamību. Vīzija un virziens nākamajiem trim gadiem mums ir skaidrs, atliek vien atrotīt piedurknes un darīt, kas darāms!

• Tuvojas Valentīndiena – visu mīlētāju svētki! Un pat nav svarīgi vai esi attiecībās, vai joprojām savas otrās pusītes meklējumos, galvenais ir sajust mīlestību sevī (ne tikai erotisko) un sniegt to arī citiem. Bet, ja nu tomēr zini vai vismaz nojaut, ka zvaigznēs ierakstītas kaislību pilna/as nakts/is, tad, rūpējoties par sevi un citiem, aicinām ņemt vērā šos ieteikumus:
- pārbaudies uz HIV (un citām STI) un, ja iespējams, iedrošini savu partneri rīkoties līdzīgi;
- piekop drošu seksu! (lieto prezervatīvu un lieto to pareizi)

Jau trešo reizi pēc kārtas DIA+LOGS piedalīsies gada erotiskākajā pasākumā „EROTS 2015”. Tāds mums esot vienīgajiem visā Baltijā. Erotika, sekss un kaislības – tās patiesi bagātina dzīvi, tomēr, lai nerastos rūgtena pēcgarša, ir jāatceras arī par drošību, atbildību un veselību. Tieši tāpēc 20. un 21.februārī mūsu speciālistu komanda dosies uz Ķīpsalas halli!Un nedomājiet, ka gudrām sejām stāvēsim un mācīsim par drošu seksu- būsiet pārsteigti par mūsu radošumu un izdomu!
Savukārt, ja vēlies laimēt 2 ielūgumus uz šo festivālu, piedalieties mūsu konkursā, kas februāra trešajā nedēļā parādīsies biedrības Facebook profilā : Dia+Logs.

dialogs logo.cilvecinji

rubrika „DIA+LOGS cilvēki”

Lelde Zēna– komunikāciju cilvēks, projektu vadītāja un brīvprātīgo-jauniešu koordinators

lelde

Interesanti dzīvē notiek- DIA+LOGā es sāku strādāt pirms gandrīz 13 gadiem, kad tas nulle kā bija uzsācis savu darbību. Bet drīz vien mani dzīves ceļi aizvijās plašajās pasaules ārēs. Šajā laikā turpinājām uzturēt kontaktu un pa retam arī sanāca iesaistīties kāda biedrības pasākuma līdzorganizēšanā. Līdz vienā jaukā dienā, pirms aptuveni 2 gadiem, es atkal kļuvu par pilntiesīgu organizācijas darboni. Manos darba pienākumos šobrīd ietilpst informācijas aprite nodrošināšana, jauniešu apmācības, kā arī dažādu sociālu akciju organizēšana. Šomēnes, piemēram, koordinējot D+L dalību EROTā. Man patīk mans darbs, man ir burvīgi kolēģi, un es ticu, ka tas, ko darām, palīdz šo pasauli veidot kaut nedaudz labāku.
Mani ļoti interesē arī viss, kas saistīts ar vidi, tāpēc mēģinu piekopt videi draudzīgu dzīvesveidu. Brīvajā laikā patīk doties pastaigās, vasarās – braukt ar riteni un peldēt, bet ziemu vakaros, ja ir laiks, es labprāt adu vai lasu.

world

CITVIET

• Paula Stradiņa vēstures un medicīnas muzejā vēl visu februāri iespējams apskatīt biedrības „DIA+LOGS” veidoto fotoizstādi „Cilvēki mums līdzās”. Fotogrāfijās redzamie cilvēki stāsta par saviem sapņiem, iecerēm, vēlmēm...daži no viņiem ir inficējušies ar HIV. Ņemot vērā sabiedrības nosodošo un nievājošo attieksmi, kas, visbiežāk, saistīta ar informācijas un izpratnes trūkumu, tā ir LIELA uzdrīkstēšanās no šo cilvēku puses! Izstāde ir unikāla, jo nekad iepriekš Latvijā nekas tāds nav radīts. Vairāk info

• Latvija, caur DIA+LOGS ieinteresētību un līdzdalību, ir iekļāvusies Vienotās rīcības ES valstu kopējā projektā HIV profilakses darba kvalitātes uzlabošanai („Improving HIV prevention in Europe”). Februāra vidū mūsu vadītāja Ruta Kaupe dosies uz noslēdzošo treniņsemināru Tallinā (Quality Action Tool Training), lai iegūtu šajā projektā izstrādāto kvalitātes uzlabošanas metodiku apmācību trenera sertifikātu. Latvijas dalība šajā projektā iespējama pateicoties Vācijas kolēģu The Federal Centre for Health Education (BZgA) ziedotajam finansējumam. Vairāk info

SAM 1837

materiālu sagatavoja - Lelde Zēna

1px