Mūsu motto: Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat! (T.Rūzvelts) Ja vēlies skatīt šo ziņu lapu visā krāšņumā (pilnkrāsās, ar bildēm

 
dialogs logo
dialogs logo.cilvecinji

Mūsu motto: Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat! (T.Rūzvelts)

Ja vēlies skatīt šo ziņu lapu visā krāšņumā (pilnkrāsās, ar bildēm un logo), uzklikšķini uz „View this email on the web here.”, kas atrodams lapas pašās beigās.

tool

SSS - Sociālās Sfēras Speciālistiem

• Skaistais vasaras plezīris ir beidzies, savukārt ar jauna mācību gada sākšanos ir pienācis laiks savu zināšanu papildināšanai un padziļināšanai. Tāpēc 19. septembrī no plkst. 13.00 – 14.00 biedrības telpās Dzirnavu ielā 135 lekcija - „Kāpēc svarīgi zināt par inficēšanos”. Šoreiz dalības maksa – kaut kas, kas vitamīniem bagāts!

Mēs ne tikai esam pieejami un atsaucīgi, bet arī mobili! Jo nu jau vairākus gadus, pateicoties UNODC (United Nations Office on Drugs and Crime) projekta finansējumam, mums ir mobilais buss! Un katru darba dienas pēcpusdienu mobilā vienība (psihologs, sociālais darbinieks un medmāsa) izbrauc uz Rīgas mikrorajoniem, lai veiktu HIV testus, apmainītu šļirces, dalītu prezervatīvus un sniegtu konsultācijas. Pirmdienās esam sastopami Juglā, Purvciemā, Pļavniekos; Otrdienās – Latgales priekšpilsētā; Trešdienās – Āgenskalnā, Torņakalnā, Ziepniekkalnā; Ceturdienās – Iļģuciemā, Bolderājā; Piektdienās – Sarkandaugavā, Vecmīlgrāvī, Čiekurkalnā. Ja vēlies uzzināt konkrētus laikus un mobilā busa pieturvietas, zvani - +371 27004493

home

@ „DIA+LOGS”

Dod un Tev tiks dots 2! Vēlamies teikt mīļu paldies tiem fantastiskajiem indivīdiem, kas iedāvinājuši mums pašu vāktās zāļu tējas, kā arī atnesuši ābolus, no kuriem jau savārīts nedaudz zaptes ziemas mēnešiem. Bet būsim tikai un vienīgi priecīgi, ja arī citas rudens veltes rastu ceļu uz mūsu centru. Ja Tev šogad bijusi lieliska kabaču, ķirbju, kartupeļu vai citu dārzeņu raža, ar kuru paša spēkiem netiec galā, zini – mēs varam palīdzēt! Ja krājumi ir pietiekami lieli, uzzvani – 67243101, un mēs paši atbrauksim pakaļ.

Uzmanību!!! Uzmanību!!! Tuvojas NN!!! Kas..??? NN!!!, jeb - Nopietns Notikums!!!
Ļausim minēt, kas tas varētu būt?:
a) Centrā „DIA+LOGS” tiks uzsākta intīmpreču pārdošana;
b) Tiks atklāts jauns apmācību centrs;
c) Turpmāk visi D+L darbinieki staigās punktainā apakšveļā.

Bet nesteigsimies vilcienam pa priekšu,- pareizo atbildi uzzināsi jau nākamā mēneša ziņu lapā!

• Iz Privātās Dzīves apcirkņiem - „DIA+LOGS darbinieku vasaras amzieri!”

Kad vēl tik nebēdnīgi var baudīt dzīvi, ja ne gada silti-saulainākajos mēnešos?! Ja vēlies pasmaidīt, ieskaties šeit! Ja gribi arī citus nedaudz uzjautrināt – iesūti mūsu mājas lapā savu komentāru vienai no bildēm! Labākā paraksta autoram balva no mūsu kolektīva!

Testēties uz HIV – tā ir pareiza izvēle!
Jo - ir SKAIDRĪBA un, nepieciešamības gadījumā, atbalsts un vērtīgi ieteikumi, kā rūpēties par savu un citu veselību, no mūsu speciālistu puses.

Vasaras trijos mēnešos mūsu centrā uz HIV pārbaudīties ieradās 184 cilvēki, un pēdējie apkopotie dati liecina, ka 4% tika diagnosticēts cilvēka imūndeficīta vīruss, bet 40% - C hepatīts. Šājā konkrētajā laika posmā veikto HIV testu skaits diemžēl norāda uz to, ka liela daļa cilvēku joprojām neapzinās situācijas nopietnību (kā nekā Latvija ir otrā vietā Eiropā! jaunatklāto HIV inficēto skaita ziņā) un izvēlas dzīvot skaistā burbulī, kurā seksuāli transmisīvām infekcijām ieeja ir liegta. Neeksistēsim ilūzijās – ir JĀPĀRBAUDĀS, lai var dzīvot ar drošu sirdi! Pie kam, piektdienās pie mums var nākt uz konsultācijām un veikt testus uz HIV, C,B hepatītiem un sifilisu līdz pat 20.00 vakarā!

world

CITVIET

Aicinām valsts, pašvaldību un nevalstisko organizāciju iestādes iesaistīties mūsu kopējā HIV testēšanas sadarbības tīklā, saņemot atbalstu pasākumu nedēļai! Lai veicinātu Eiropas kopienu un veselības sfērā darbojošos indivīdu izpratni par to, cik būtiski ir savlaicīgi veikt HIV testus, starptautiskā organizācija „HIV in Europe” ir uzsākusi projektu - „Eiropas HIV testēšanas nedēļa 2013” (European HIV testing week 2013). Latvijā izveidots HIV testēšanas kampaņas sadarbības tīkls - biedrība „DIA+LOGS”, Slimību profilakses un Kontroles centra (SPKC) HIV Konsultāciju kabinets, Latvijas Sarkanais Krusts (LSK), Liepājas HIV profilakses punkts, Bauskas HIV profilakses punkts un Jelgavas Atkarību profilakses centrs jau atsaukušies aicinājumam iesaistīties šajā nozīmīgajā pasākumā. Eiropas HIV testēšanas nedēļa sāksies 22.novembrī un turpināsies līdz 29.novembrim, bet līdz tam vēl daudz darba darāma. Jau septembra otrajā pusē notiks organizāciju tikšanās, lai plānotu, ko un kā darām Latvijā. Šim zīmīgajam datumam tuvojoties, noteikti tiks izplatīta plašāka un konkrētāka informācija gan masu medijos, gan sociālajos portālos. „DIA+LOGS” kontaktinformācija skatāma šeit.

• Šī gada 13.septembrī notiks „8. Latvijas Pacientu konference”. Tie, kurus interesē veselības jautājumi, tiek aicināti atzīmēt šo datumu savos kalendāros. Konferencē tiks diskutēts gan par finansējuma ne/palielināšanu veselības aprūpei, gan par Latvijas kā 2015.gadā Eiropas prezidējošās valsts vienu no izvirzītajām prioritātēm – veselības aprūpes pieejamību, gan par Veselības Ministrijas izstrādāto Primārās veselības aprūpes attīstības plānu 2014.–2016. gadam. Vairāk info šeit

DSC 2856

materiālu sagatavoja - Lelde Zēna

1px