Mūsu motto: Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat! (T.Rūzvelts) Ja vēlies skatīt šo ziņu lapu visā krāšņumā (pilnkrāsās, ar bildēm

       
dialogs logo
dialogs logo.cilvecinji

Mūsu motto: Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat! (T.Rūzvelts)

Ja vēlies skatīt šo ziņu lapu visā krāšņumā (pilnkrāsās, ar bildēm un logo), uzklikšķini uz „View this email on the web here.”, kas atrodams lapas pašās beigās.

tool

SSS - Sociālās Sfēras Speciālistiem

• Šī mēneša 17. datumā mūsu kompetentā un jaukā kolēģe Agita aicina pulcēties uz lekciju „Ko svarīgi zināt par HIV.” Norises vieta un laiki nemainīgi - Dzirnavu iela 135, no plkst. 13.00 – 14.00 . Dalības maksa– apaļš vīriņš ar vienu kājiņu (latviešu tautas mīkla)!

DIA+LOGS profesionāļu komandai ir pieslēdzies jauns, atsaucīgs darbinieks – savas sfēras eksperts – psihologs Nadežda Zeigliša, kura savā profesijā strādā jau kopš 2006. gada. Kā min pati Nadja, galvenais viņas darbā ir prasme būt blakus un vēlme redzēt un dzirdēt otru cilvēku, radīt sajūtu, ka psihologs ir viņa pusē. Kad tas notiek, rodas arī risinājumi problēmai.
Ja Tev tuvam cilvēkam (bērnam, draugam, dzīvesbiedram, radiniekam) vai arī pašam nepieciešams psiholoģisks atbalsts/palīdzība atkarības, līdzatkarības, attiecību problēmu un citos jautājumos – nekautrējies, nāc! Šīs konsultācijas ir anonīmas un valsts apmaksātas!

home

@ „DIA+LOGS”

Dod un Tev tiks dots 1, 2 un 3! Paldies visiem, kas deva, paldies visiem, kas dalījās, paldies tiem, kas vēl tik plāno atsaukties. Tā kā katru ceturdienu atvērto durvju dienās gatavojam siltu maltīti mūsu klientiem, tad vitamīniem bagātas dabas veltes, ko būtu iespējams gan likt galdā uzreiz, gan uzkrāt ziemas mēnešiem, mums lieti noderētu. Ja vēlies palīdzēt, bet pats nevari atvest, uzzvani – 67243101, atbrauksim pakaļ.

Šomēnes DIA+LOGā tiek veikts eksperiments.

• Katram darbam sava specifika, kas ietver brīžiem ne tik pozitīvas tās izpausmes... Ar lielām skumjām kādā septembra dienā konstatējām, ka ar apsveicamu izveicību un veiklību burtiski 1 minūtes laikā no šļirču maiņas kabineta tika aiznests mūsu centra portatīvais dators, kas pildīja sniegtā pakalpojuma (šlirču maiņas) datu ievades un uzkrāšanas funkcijas. Mums kā nevalstiskai un nepelnošai organizācijai jaunas šādas biroja tehnikas iegāde šobrīd „nav pa spēkam”.
Ja zināt kādu, kurš meklē jaunas mājvietas (lasi- vēlas iedāvināt vai pārdot par simbolisku samaksu) savam jau nokalpojušam, bet joprojām labi funkcionējošam datoram, tad būsim bezgala priecīgi, ja ieteiksiet mūs.

• Rudens nav iedomājams bez lapu sārtošanās, dzeltēšanas un arī krišanas... Lapu grābšana šajā gadalaikā sētniekiem (un ne tikai) ir ikdienas realitāte! Savukārt citiem – mazajiem cilvēkiem- iespēja izlēkāties un izspēlēties sagrābto lapu kaudzēs.
Tiktāl viss ir labi un pierasti. BET – diemžēl mums ir zināmi gadījumi, kad šādā veidā cilvēki ir nejauši sadūrušies ar kaudzē nemanāmi paslēpušamies izlietotām šļircēm... Uzzini {šeit}, kā sevi aizsargāt un, ko darīt, ja pats vai Tavi tuvākie saskaras ar šādu situāciju.

world

CITVIET

• 25. septembrī notika ES kampaņā „Eiropas HIV testēšanas nedēļa 2013” iesaistīto Latvijas organizāciju un institūciju tikšanās (SPKC telpās)! Sanākšanas mērķis bija apspriest tuvojošās HIV testēšanās nedēļas, kas vairākās vietās Latvijā norisināsies no 22-29.novembrim, ietvaros veicamās aktivitātes un katra iesaistītā pārstāvja (organizācijas) lomu. Projekta uzdevums: veicināt sabiedrības izpratni par HIV infekcijas izplatību un iniciēt tās locekļus (mūsu līdzcilvēkus) uz konkrētu aktivitāti – pārbaudīt savu HIV statusu, veicot HIV testu. Nedēļā pirms Pasaules AIDS dienas (1.decembris) to varēs veikt daudzviet un bez maksas.

Šobrīd kampaņas oficiālie partneri ir: biedrība „DIA+LOGS”, Slimību profilakses un Kontroles centra (SPKC) HIV Konsultāciju kabinets, Latvijas Sarkanais Krusts (LSK), Liepājas HIV profilakses punkts, Bauskas HIV profilakses punkts un Jelgavas Atkarību profilakses centrs. Kā arī nulle kā pievienojusies lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un viņu draugu apvienība "Mozaīka".

Aicinājums iesaistīties un atbalstīt šo pasākumu joprojām ir spēkā!
„DIA+LOGS” kontaktinformācija skatāma šeit.

Vēlamies sveikt mūsu Ogres kolēģus ar lielisku notikumu – kopš šī gada 6.septembra pilsētas novada sociālajā dienestā, kas atrodas Mālkalnes prospektā 30, ir atklāts profilakses punkts!
Kā pauž punkta darbiniece Lidija Ābelīte – HIV profilakses punkta (HPP) mērķis ir strādāt ar iedzīvotājiem ar dažādām atkarību problēmām, personām pēc atbrīvošanas no soda izciešanas un viņu piederīgajiem, lai veicinātu sociālo funkcionēšanu, psiholoģisko un fizisko spēju atjaunošanu, nodrošinātu integrēšanos sabiedrībā un mazinātu atkarību izraisošo vielu radīto kaitējumu. Profilakses punktā iespējams saņemt konsultācijas profilakses un higiēnas jautājumos, veikt ekspresdiagnostiku HIV, vīrushepatītu B, C, noteikšanai, kā arī adatu un šļircu maiņu narkotiku lietotājiem.
DIA+LOGS no sirds vēl Jums nezūdošu entuziasmu, mīlestību un vairāk kā apmierinošus darba rezultātus!
vairāk info.

DSC 2856

materiālu sagatavoja - Lelde Zēna

1px