Mūsu motto: Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat! (T.Rūzvelts) SSS - Sociālās Sfēras Speciālistiem • 18. jūnijā no plkst. 13.00

 
dialogs logo
dialogs logo.cilvecinji

Mūsu motto: Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat! (T.Rūzvelts)

tool

SSS - Sociālās Sfēras Speciālistiem

18. jūnijā no plkst. 13.00 – 14.00 biedrības telpās Dzirnavu ielā 135 notiks lekcija - „Drošs sekss papardēs”. Šī nodarbība būs svētīga katram kārtīgam līgotājam un latviešu tradīciju ievērotājam! Nāc pats un ņem līdzi draugus, kolēģus, radus!

• centrā „DIA+LOGS” piektdienās jauns, garāks darba laiks – ērtāks un elastīgāks strādājošajiem. Darba nedēļas pēdējā dienā no plkst. 16.00 – 20.00 var veikt bezmaksas HIV testus, saņemt sociālā darbinieka sociālā atbalsta un „Dzīve ar HIV” konsultācijas. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās uz konsultācijām pa tālr.: +371 67243101 vai +371 29412855

home

@ „DIA+LOGS”

IZSLUDINĀM LĪGO KONKURSU!!!
Gaidām jūsu sacerētos līgo pantus, ko publicēsim mūsu mājas lapā.
BALVĀ
: 20 LVL vērts LUSTĪGĀS LĪGAS & JESTRĀ JĀŅA (LL&JJ) svētku grozs!

Un tātad, lai tiktu pie lieliskās balvas ir tik vien kā jāizdomā un jāiesūta četrrindīte par tēmu – drošs sekss Jāņos! Pantu var rīmēt gan kolektīvi, gan individuāli! Gara darbu iesūtīšana uz e-pastu: dialogs.zinu.lapa@gmail.com sākas 04.06 un beidzas 17.06. Visi pantiņi tiks ievietoti mūsu mājas lapā www.diacentrs.lv, kur iespējams arī balsot par sev tīkamāko četrrindīti, ierakstot savas favorītes radītāja vārdu komentāros.
18.jūnijā speciālā LL&JJ balvu fonda komiteja izvērtēs visu, kas būs ienācies un, ņemot vērā arī balsojumus mājas lapā, noteiks uzvarētāju! Balvas saņemšanai nepieciešama personīga ierašanās mūsu centrā līdz 21.jūnijam, pēc kā viena varen dūšīga līgošana varēs sākties!!!
Ņemot vērā to, ka latviešiem dziesmas, dzejas un dejas gēns jau šūpulī ielikts, šo izaicinājumu būtu tīrais neprāts laist garām!

• „Lai dzīvojam, lai svinam!..” Šie, šķiet, ir tie precīzākie vārdi, kas raksturo mūsu tautas nacionālo svētku būtību! Bet, lai lustīgi un pienācīgi nosvinētu Līgo, ir jāveic šādi tādi priekšdarbi. Tāpēc 20.06. esat visi gaidīti centrā DIA+LOGS uz kopīgu pīrāgu cepšanu un Jāņu pušķu gatavošanu! Ierodoties vēlams līdzi ņemt lustīgu noskaņojumu, par pārējo mēs parūpēsimies!

world

CITVIET

• Lai pavisam droša svētku svinēšana, tā teikt - gan pašam, gan Sašam, aicinām veikt bezmaksas pārbaudi uz HIV un hepatītiem visā Latvijā. HIV profilakses punktu atrašanās vietas un kontaktinformācija atrodama šeit.

• Šī gada 23.maijā Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punkts savās telpās Flotes ielā 7, Liepājā, Veselības mēneša 2013 ietvaros organizēja semināru "Atkarīgo personu ārstēšanās un rehabilitācijas iespējas". Semināra dalībnieki - Liepājas pilsētas Domes Sociālā dienesta, Valsts Probācijas dienesta Liepājas Teritoriālās struktūrvienības, Liepājas Bāriņtiesas un Liepājas Izglītības pārvaldes darbinieki - tika iepazīstināti ar valsts un nevalstisko organizāciju piedāvājumu. Tā kā lielākā daļa atkarīgo personu rehabilitācijas iespēju tiek nodrošinātas kristīgos centros, dalībnieki arī tika informēti par karitatīvā sociālā darba pielietošanas iespējām ikdienas darbā ar atkarīgām personām.

• Šogad mūsu kaimiņvalsts galvaspilsētā Viļņā no 9.–12.06 notiks pēdējos divos gados lielākā nu jau 23. starptautiskā konference kaitējuma mazināšanā – Harm Reduction International conference 2013. Tiek lēst, ka kopumā uz šo pasākumu ieradīsies ap 800 zinātnieku, politiķu, pētnieku, veselības darbinieku, ārstu un kaitējuma mazināšanas aktīvistu no aptuveni 70 valstīm. 2013 gada konferences tēma ir „Kaitējuma mazināšanas vērtība/s” (“The Value/s of Harm Reduction.”), kas izvēlēta, lai uzsvērtu steidzamo nepieciešamību nodrošināt pietiekamu politisku un finansiālu atbalstu HIV epidēmijas, ko daudzās pasaules malās sekmē intravenozo narkotiku lietošana, ierobežošanai, kā arī - lai akcentētu kaitējuma mazināšanas ētiskos aspektus. Vairāk info šeit.

• Briselē Eiropas Parlamentā notika HIV/AIDS politikas konference „Tiesības uz veselību, tiesības dzīvot” („Right to health, right to life”) - 27.-28.05.2013, kas pulcēja augsta līmeņa Eiropas Parlamenta un Komisijas ierēdņus, Eiropas Savienības dalības un kaimiņu valstu Veselības ministrus un ierēdņus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, ekspertus un kopienas aktīvistus. Sagaidāms, ka konferencē diskutētais un rekomendācijas tiks ievērtētas ES turpmākās HIV/AIDS politikas stratēģijas dokumentā un sekmēs pozitīvas izmaiņas ES valstu HIV infekcijas profilakses, ārstēšanas un aprūpes politikas veidošanā un praktiskajā īstenošanā. Starp gandrīz 200 dalībniekiem bija arī Latvijas pārstāvji: S. Līviņa un J. Feldmane no Veselības ministrijas un R. Kaupe – no nevalstiskajiem (DIA+LOGS valdes priekšsēdētāja un HIV/AIDS Pilsoniskās Sabiedrības Foruma(EK DG Sanco) pārstāve). Pirms konferences pie EP ēkas notika NVO aktīvistu akcija („EU – no retreat on AIDS”) – 2010.g. Eiropa un Centrālāzija AIDS dēļ zaudēja 100.000 cilvēku dzīvību. Pieprasām Eiropai konkrētu stratēģiju un darbības plānu HIV/AIDS ierobežošanai 2014-2020. g. Jautājiet mums, ja vēlaties uzzināt par notikumu sīkāk.

***
1px