Mūsu motto: Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat! (T.Rūzvelts) SSS - Sociālās Sfēras Speciālistiem • 18.aprīlī no plkst. 13.00 –

 
dialogs logo
dialogs logo.cilvecinji

Mūsu motto: Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat! (T.Rūzvelts)

tool

SSS - Sociālās Sfēras Speciālistiem

• 18.aprīlī no plkst. 13.00 – 14.00 biedrības telpās Dzirnavu ielā 135 notiks lekcija - „HIV/ AIDS un ar to saistītie aspekti.”. Nodarbību vadīs mūs kompetentā un jaukā kolēģe Agita Sēja. Ja domājat, ka Jūsu klientiem vai pakalpojumu saņēmējiem šī informācija var būt noderīga, priecāsimies viņus redzēt pie mums ciemos! Neizpaliks arī silta tēja un iespēja pārspriest aktuālos un interesējošos jautājumus šīs, un ne tikai, tēmas ietvaros!

Tāpat vēlamies atgādināt, ka ceturdienas no 14.00-18.00 atbalsta centrā „DIA+LOGS” ir atvērto durvju dienas un jebkurš interesents, bet jo īpaši mūsu mērķu grupu pārstāvji, ir mīļi aicināti iepazīties ar mums un to, ko darām!

Vēlies padziļināt un paplašināt savas zināšanas? Lieliski! Jo „DIA+LOGS” savukārt vēlas dalīties ar 10 savas darbības gadu laikā uzkrāto vērtīgu un apjomīgu pieredzi darbā ar dažādām riska grupām, atkarību profilaksi, NVO vadību u.c.!
Esam izstrādājuši šādus galvenos apmācību blokus:

-) HIV UN ATKARĪBU PROFILAKSE
-) KAITĒJUMA MAZINĀŠANA
-) DARBS AR KLIENTIEM (ĪPAŠI - SOCIĀLO PAKALPOJUMU SAŅĒMĒJIEM)
-) MENEDŽMENTS UN CILVĒKRESURSU VADĪBA

Lai iegūtu plašāku ieskatu par tēmu sadalījumu, kā arī pieteiktos uz apmācībām – ej uz APMĀCĪBAS , vai zvani: +371 67243101

home

@ „DIA+LOGS”

• Prakses laiks! Jau vairākus gadus mūsu biedrība uzņem praktikantus, kuriem ir interese uzzināt un saprast, kā notiek kaitējuma mazināšanas darbs! Ņemot vērā mūsu mērķauditoriju un sfēras specifiku, jāatzīst, ka šī nav no vieglākajām praksēm, toties iegūtās zināšanas un pieredze – visnotaļ vērtīgas!

• Katrai kārtīgai biedrībai ir biedri! Un tādi ir arī mums - pie tam veseli 33! Un kā jau pienākas, biedri mēdz pulcēties, lai iepazītos ar biedrības darbību un pieņemtu organizācijai būtiskus un svarīgus lēmumus! Šoreiz ikgadējā biedru sapulce notika 27.martā. Pasākums vērtējams kā ļoti pozitīvs, produktīvs un piepildīts (gan laika, gan vēdera satura ziņā). Ja arī Tev ir vēlme pievienoties mūsu biedru rindām- gaidīsim pulciņā!

• Veicot informatīvu un profilaktisku darbu, apciemotas 10 Latvijas pilsētas - Liepāja, Bauska, Ventspils, Daugavpils, Valmiera, Jēkabpils, Jelgava, Olaine, Tukums, Rīga! Apmācīti aptuveni 400 skolotāji un skolēni! Sagatavots metodiskais materiāls gan macībspēkiem, gan audzēkņiem! Un tas viss nulle kā realizētā projekta „Sociālās iekļaušanas akadēmija: daudzdimensionāla izglītības pieeja HIV/AIDS prevencei Latvijā” ietvaros!

Jāsaka – gandarījums ir liels! Jo saņemtās atsauksmes un atsaucība nepārprotami liecināja par to, ka ieguldītais darbs tiešām ir vērtīgs un vajadzīgs. Daži citāti ieskatam:

Izcili! Nekad nedomāju, ka var tik radoši un draudzīgi apspriest HIV/AIDS.
(skolniece no Daugavpils)
Seminārs bija lielisks, noteikti varētu atkārtoti klausīties! (skolnieks no Jēkabpils)
Tas būtu jādzird katram pedagogam!
(skolotāja no Olaines)
_Aktuāls un saturā bagāts seminars, ko būtu nepieciešams rīkot katrā skolā!_
(skolotāja no Tukuma)

Ko darīt, ja uz ielas atrasta šļirce??? It īpaši šis jautājums kļūst aktuāls, tuvojoties Lielajai Talkai! Jo viena no lietām, ar ko noteikti saskarsies talcinieki, ir publiskās vietās atstātas izlietotās šļirces. Domājot par visu mūsu veselību, kā arī kopējās dzīvojamās telpas/vides drošību, DIA+LOGS ir izstrādājis pamācību pareizā izlietoto šļirču savākšanā! Esi zinošs pats un nodod šo vērtīgo informāciju saviem līdzgaitniekiem. Vairāk info šeit

world

CITVIET

• Savas otrās pusītes meklēšana ir aizraujoša, tomēr arī strespilna. Jo īpaši, ja cilvēkam bagāžā nāk neārstējama seksuāli transmisīva infekcija (STI), kā piemēram - herpes, HPV (cilvēka papilomas vīruss) un/vai HIV (cilvēka imūndeficīta vīruss). Šī iemesla dēļ Lielbritānijā un arī citviet ir radīti iepazīšanās portāli speciāli indivīdiem, kas nonākuši šadā situācijā. Kā vienus no populārākajiem var minēt - „Paliec Pozitīvs! Atrodi mīlu, atbalstu un laimi” ("Stay positive! Find Love, Support and Happiness), “H-Randiņš” (H-Date), “IepazīstiesPozitīvi” (DatePositive) u.c. Daudziem no šiem portāliem ir pat līdz 100 000 biedru. Tas nebūt nav pārsteidzoši, ņemot vērā, ka, piemēram, Amerikā katru gadu tiek reģistrēts apmēram 20 miljonu jaunu STI gadījumu.
“Vairumam inficēto jau doma vien, ka šis fakts jāatklāj savam potenciālajam partnerim, ir šausminoša un viņi bieži jūtas kā tādi lepras slimnieki. Nereti šis ir iemesls, kāpēc daļa indivīdu vispār pārtrauc iet uz randiņiem”, skaidrojot šo specifisko iepazīšanās portālu popularitāti, bilst viens no to dibinātājiem.
Savukārt ir cilvēki, kas uzskata, ka šādas interneta vietnes veicina aizspriedumu nostiprināšanos. Un nav nepieciešamības ierobežot sevi ar otrās pusītes meklējumiem tikai šādos saitos, jo fakts, ka cilvēkam ir kāda no augstākminētajām STI, vēl nenozīmē, ka viņam nevar būt droša un pilnvērtīga seksuālā dzīve vai partnerattiecības, ar kādu, kas nav inficējies.

***

Ja vēl neesat, bet vēlaties kļūt par šīs ziņu lapas abonentu vai, tieši otrādi, - gribat atteikties no saņemšanas, lūdzu, rakstiet uz e-pastu: dialogs.zinu.lapa@gmail.com

1px