Mūsu motto: Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat! (T.Rūzvelts) Lai piepildās mūsu sapņi un ieceres… un padara pasauli labāku! Pa

       
dialogs logo
dialogs logo.cilvecinji

Mūsu motto: Dariet, ko spējat, ar to, kas Jums ir, tur, kur Jūs esat! (T.Rūzvelts)

Lai piepildās mūsu sapņi un ieceres… un padara pasauli labāku!

Paldies par prieku kopābūt aizgājušajā gadā un lai kopīgā darbā mums ražens Jaunais gads!

Ruta Kaupe
"DIA+LOGS" valdes priekšsēdētāja

tool

SSS - Sociālās Sfēras Speciālistiem

• Jauns gads ir sācies! Lai tas būtu pēc iespējas mums vēlīgāks – ir ieteicams tam pienācīgi sagatavoties un pat nedaudz pielabināties... Ja arī Tu vēlies uzzināt šo to par veiksmes pieburšanu, mīlestības piesaistīšanu, laimes piesaukšanu, kā arī ar pusactiņu ieskatīties nākotnes vēstījumos un ieklausīties interesantos sakrāla rakstura faktos, tad piesakies uz mūsu meistarklasi „Gadu mijas mistērijas”! Šis nedaudz mistiku ietverošais seanss notiks 22.janvārī no 16.00 -18.00 centra telpās (Dzirnavu 135). Dalība ir bezmaksas, tik vēlams līdzi paņemt kādu našķi kopgaldam.

• Janvāris. Gada pašas aukstākās sezonas epicentrs. Cilvēki staigā siltajās drēbēs, ziemas jakās, cepurēs un cimdos ievīstījušies. Lai arī laiks turas vēl diezgan silts, un arī sniegs, sals un lieli mīnusi pagaidām gājuši secen, tomēr priekš došanās uz upi vai ezeru, lai nomazgātos, kā Rūsiņš to parasti dara vasarā, tas sen jau nav piemērots. Tā nu ir sanācis, ka šī stāsta varonim ūdens viņa mazajā miteklītī nav pieejams. Arī liekas naudas, lai varētu reizi pa reizei aizdoties uz publisku pirts vai dušas vietu, ne vienmēr rodas. Rūsiņš ir mēģinājis apzināt citas iespējas nomazgāties, bet tā arī nespēja...
Varbūt vari palīdzēt? Ja Tev ir zināms, kur cilvēkam, kam ir sava dzīvesvieta, bet tajā noteiktu iemeslu dēļ nav pieejams ūdens, būtu iespējams par brīvu veikt šādu higiēnas procedūru, proti, nomazgāties, padalies ar informāciju, rakstot uz: dialogs@diacentrs.lv vai zvanot pa tālr.: 67243101

home

@ „DIA+LOGS”

• Jauns Gads nāk ar jaunu rubriku – „DIA+LOGS cilvēki”,- kurā vēlamies iepazīstināt ar personām, kas pašaizliedzīgi darbojas mūsu organizācijā, palīdzot realizēt tās mērķus, idejas un arī sapņus!

BeFunky Copy of ruta jura.jpg

Un, protams, kā galvenais stūrakmens, bez kura nav iedomājama biedrības eksistence, jāmin „DIA+LOGS” valdes priekšsēdētāja Ruta Kaupe. Ruta kā centra vadītāja darbojas jau no pašiem tā pirmsākumiem (2002.gada marta), ļoti veiksmīgi pielietojot savu profesionālo pieredzi, kas gūta iepriekš strādājot pakalpojuma sniegšanas sfērā, kā arī vadot savu uzņēmumu, un teorētiskās zināšanas, kas apgūtas, studējot Rīgas Biznesa Institūta maģistrantūrā biznesa vadību. Kā izteicās pati Ruta, sniedzot interviju populāram Latvijas žurnālam un jautāta par iemesliem, kāpēc iesaistījusies nevalstiskajā sektorā, - Neesmu māte Terēze, bet mani virza izaicinājumi, vēlos izmantot savas zināšanas un prasmes, lai attīstītu labi un lietderīgi sabiedrībai kalpojošu organismu, kas dara to, ko citi baidās darīt, iet tur, kur „normālie” neiet, strādāt ar tiem, kuriem citi atmetuši ar roku. Pierādīt, ka nevalstiska organizācija nav čalojošu draugu bariņš, bet reāla un varoša institūcija. Otra Rutas sirdslieta un gandarījuma avots ir apmācību trenera darbs, kur pieredze uzkrāta 14 gadu garumā un 9 no tiem – Komunikāciju Akadēmijā (paralēli DIA+LOGS vadīšanai), pašas izveidoti un vadīti apmācību kursi organizācijas un uzņēmuma vadības, komunikācijas, darba ar klientiem un pārdošanas, kā arī treneru skološanas tēmās.
Šis DIA+LOGS cilvēks ar savu entuziasmu, apbrīnojamo darba sparu, neatlaidību un uzņēmību ir panācis ne vien to, ka organizācija joprojām pastāv (un nevalstiskajā sektorā 12 gadi ir ļoti daudz!), bet arī to, ka tiekam atzīti par savas jomas ekspertiem gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī.
Ruta ir no tiem indivīdiem, kam vienmēr acīs mirdzums, bet krūtīs karsta un ticības pilna sirds, gatava ļauties jauniem izaicinājumiem! Paldies, ka Tu mums esi!

Saka, ka, lai uzzinātu, kas gaidāms jaunajā gadā, jāiet naktī klausīties zirgus runājam. Kā par skādi mūsu biedrības ”DIA+LOGS” tuvumā (pašā pilsētas centrā, blakus dzelzceļam), tikvien kā dzelzs rumaki, lai gan plašos apjomos, rodami... Bet nenokārām degunus un kādā zīmīgā decembra dienā, kolektīvam sanākot pie eglītes, nodevāmies paši savu ticējumu radīšanai un, lūk, kas mums izkristalizējas par nākamo gadu!

Tiem, kuriem Jaungada naktī ir sekss bez prezervatīva, janvāra beigās būs jānāk uz DIA+LOGu veikt testu uz HIV un sifilisu;

Ja „DIA+LOGS” 2014. gadā strādās sestdienās, tad būs lieli izdevumi;

Ja vecgada dienā „DIA+LOGĀ” tiek dalīti bukleti, tad jaunajā gadā centrā būs iespēja veikt testu arī uz grūtniecību;

Ja esi reģistrējies sociālajā medijā „FaceBook”, tad Zirga gadā ir īpaši labvēlīgs laiks kļūt par DIA+LOGS lapas sekotāju;

Ja nākamais ir Koka Zirga gads, tad DIA+LOGs busiņš turpinās braukt pa rajoniem, un joprojām tiks dalīti prezervatīvi, kā arī veikti testi uz HIV par brīvu!

Bet pats būtiskākais no visiem ticējumiem laikam jau ir šis:

• Ja jaunajā gadā vairāk smaidīsim un labus darbus no visas sirds darīsim, tad būs lielisks un skaists gads!

Šis mēnesis ekonomiskajā plānā ir unikāls ne tikai ar to, ka Eirozona pievienojas Latvijai, bet arī tāpēc, ka DIA+LOGS iecerējis „izlaist” savu valūtu! Jā, jā – Tu nepārlasījies - plānojam „štancēt naudu”, kas gan pildīs nevis pirkšanas un/vai pārdošanas funkcijas, bet gan tiks piešķirta par noteiktu pakalpojumu saņemšanu, ko pēcāk varēs iemainīt pret krūzi siltas tējas ar biskvītu.
Gaidīsim savā e-pastā (dialogs@diacentrs.lv) arī jūsu lieliskās idejas mūsu biedrības valūtas nosaukumam! Labākai idejai – naudas balva! ;)

• Ziemas sezonai turpinoties, dažiem no mūsu klientiem ir radusies vajadzība pēc gadalaikam atbilstošāka apģērba. Ja jums mājās ir lietojamā kārtībā ziemas drēbes, jo īpaši vīriešu, kas pašiem vairs nav vajadzīgas, tad, ja varēsiet tās atgādāt uz centru DIA+LOGS, mums būs prieks, bet kādam citam, pateicoties šai rīcībai, - būs silti.

world

CITVIET

• Ja reiz tuvojas jaunais Zirga gads, kas pēc ķīniešu kalendāra sāksies tikai 31.janvārī, tad domājams būtu vērtīgi uzzināt, kas tad tas ir par zvēru un kas no viņa gaidāms... Tātad - gada kosmiskais elements ir koks, bet krāsa – zilā (tā ir augstuma un dziļuma, kā arī cerības krāsa). Tādējādi 2014. gada talismans ir zilais koka zirgs, ar kuru mums nāksies sadzīvot līdz 2015. gada 18. februārim. Zirga gada dinamika: pelēcīgs sākums, grūta virzība uz priekšu, un, visbeidzot, triumfāls rezultātu apkopojums. Bet devīze: visu dari pats!
Zirgs jau izsenis ir bijis ļoti nozīmīgs dzīvnieks. Tas arī ir saprotams, labs zirgs karavīram nozīmēja dzīvību un brīvību, bet zemkopim – spēku un izdzīvošanu visai ģimenei. Mūsdienās nepieciešamība pēc zirgiem kā pēc darbaspēka ir samazinājusies. Šos iznesīgos, skaistos un spēcīgos dzīvniekus šobrīd lielākoties izmanto izklaides sfērā (izjādes, izbraucieni, sacensības, turnīri), kur tie tiek apjūsmoti un mīlēti.
Austrumos Zirgu uzskata par dinamisku vīrišķo zīmi, kura enerģija ir virzīta gan uz fizisko, gan uz garīgo un radošo izpausmi, savukārt koks ir dzīvības spēka un izaugsmes radošā impulsa simbols, tas ļauj pārvarēt jebkuras grūtības.
Tātad zilā koka zirga gads ir mērķtiecīgu cilvēku gads, kuri spēj sasniegt mērķus pat tad, ja tādēļ vajag pacensties. Nu, un jāstrādā arī būs kā zirgiem, bet dažiem, kas sajutīs plašumu dvēselē, var izdoties savā radošajā garā kļūt par spārnotiem Pēgasiem.
Šis gads nesīs lielas izmaiņas dzīvē, tostarp personiskajā, iespējama gan dzīves vietas vai darba maiņa, gan var būt gaidāmas kāzas vai bērna dzimšana.
Romantiskās attiecības, kas uzsāksies zilā koka zirga gadā, solās būt stipras un patiesi ilgstošas. Bet, lai saglabātu mieru, būs jāatrisina visas problēmas un konflikti, kas pastāv attiecībās vai ģimenē.
Veselības ziņā 2014. gadā būs ieteicams pieskatīt savu imunitāti, lietot vairāk vitamīnus, nepārstrādāties un nepadoties liekam stresam. Kā arī atrast laiku, lai patiesi atpūstos.

Lai kādi arī būtu Jūsu plāni un ieceres uz 2014.gadu, DIA+LOGS novēl Jums laimi, prieku, mīlestību un, protams, vienmēr būt zirgā!!!

DSC 2856

materiālu sagatavoja - Lelde Zēna

1px